Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torma99

    aktív tag

    Ide is leírom.
    Revolutnál teljes letiltás csak akkor van, ha valami nagy disznóságot csináltál, vagy az invite bónuszokkal éltél vissza, amit sokan sportként űztek.

    Kaphatsz ellenőrzést, ahol adós papírt, számlakivonatot etc. kell beküldeni, de ekkor mindössze nem tudsz feltölteni és utalni a számláról. Elkölteni eltudod, még 10-20-50 milliót is azonnal ki tudsz vinni pl. A Mákon keresztül. Én is kaptam ellenőrzést, a biztonság kedvéért ki is tettem a pénzt a Mákba DKJbe, majd amikor az lejárt, bankos számlára, majd vissza. És ennyike volt. 19 végén viszonylag sokat 1 hetet kellett várni az agentre, hogy megvizsgáljanak, de maga a vizsgálat pár óra.

    Azóta is az átlag feletti mennyiségben használom (tr. Szám, érték, részvény, etc.) és köszönöm megvagyok.

    Tehát, ha normálisan használod minden rendben lesz. Ha esetleg egy ház ára érkezne oda, azt meg előbb érdemes megbeszélni az agentekkel. Jó angol nylevtudás erősen ajánlott. Ha utóbbi nincs ne használd.

    Akik az mnb-ben bíznak keressenek rá a Soltvadkerti, Körmendi takarékokra, NHB Bankra.
    Szerintem a kockázatokat jó ha szétteríted. Van pénzed, hazai bankban, fintechnél, hazai brókernél, nemzetközinél részvény. Egyszerre nem csődöl be az összes.

    Hacsak 1-2-5 milliód van, sajnálom de nem az élet napos oldalán vagy, teljesen mindegy mit csinálsz, csak ne otthon tartsd kp-ban.

Új hozzászólás Aktív témák