Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz PavelVagyok #24 üzenetére

    Az átlagembernek nincs szüksége 200 lóerőre se, érdekes módon a BMW flagship modellekben mégis az van. Az átlag embernek nincs szüksége 8 magos processzora sem, mégis ez az irány. Az átlagembernek nagyon sok mindenre nincs szüksége, csak hogy a csúcskategória sohasem az átlag ember ízléséről és pláne igényeiről szüólt, hanem a technikai határok feszegetéséről. Érted már, vagy ragozzam még? Ha nem hazsnálsz ezekből semmit, akkor valójában Neked bőven elég lenne egy normálisabb középkategóriás Android modell is, az a helyzet. Mégsem azt veszed, mert csak. A szíved joga, de a "NEKEM ez se kell, meg az se kell" továbbra sem érv arra, hogy miért maradnak ki rendre olyan funkciók és képességek egy elvileg a piac csúcsát képviselő készülékből, ami a konkurenciánál 1 kategóriával lejjebb (ami kábé egyben félárat is jelent!) is alap.

    "(nem, nem rendelem meg íbéjről az utángyártott fost és csinálom meg én magamnak a 400 ezres készüléknél)"

    Ezt becsülöm, bár jelzem, hogy ez más készüléknél is valid opció. Két éves OnePlus 7 Próm van, nem giazán akaródzik lecserélni. És érdekes módon az akkum is rendben van, dacára az akkor kábé piacvezető gyorstöltésnek. Nemrég jött rá a legfrissebb android verzió, biztonsági frissítések is akadnak. Nem olyan nagy unikum ez ma már, hogy csak az Apple temrékekre legyen érvényes kijelentés.

    @GreenGoblin: ne szívd mellre, majd tíz évnyi itt lét után egyszer én is írhatok zsigerből, nem? :) Egyébként érdemes meglátni az észérveket is a hangnem mögött, az már nem trollkodás, szóval nincs itt semmi, ami ÁSZF-be ütközne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák