Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drp81

    aktív tag

    Én 5,5-ről váltok most XS-re. Nekem nagyon bejött a nagyobb kijelző, a párom 4,7-ét néha nézegetve azt gondolom már nem tudnék kisebbre váltani.. De egyszerűen az a baj, hogy a telefon "teste" elég sokszor túl nagy volt nekem, az övtáskába, zsebbe stb. alig fér bele, kocsiban sem fér be a "zsebbe", ahova szoktam a P9-et tenni. Így esett a választásom az XS-re a Max helyett. Meglátjuk a Plus után mennyire jön majd be, nem volt még X sem a kezemben, lehet meg kellett volna próbálnom valamelyik üzletben, de mindegy... maximum a 11S-ből 2 év múlva már a nagyobbikat veszem :)

    #40: meg azért is jobb a 18:9, mert a notch nem takar be a filmbe, mint a 16-9-nél takarna.

    #41: azért a mai kávamentes trend miatt a 4.5 szerintem már kicsi lenne, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

  • Drp81

    aktív tag

    válasz Enigmagate #44 üzenetére

    Nem azt mondta, hogy mindenre elég, hanem hogy egy kézzel való kezelhetőség szempontjából ez az ideális méret az átlagembernek, ami szerintem igaz is. Ha azt mondta és gondolta volna, hogy mindenre elég, akkor nem csinált volna iPad-et.

    #45: a 18-19-es kommentek törölve lettek, szóval gondolom nem a 43-as volt az első :D

    [ Szerkesztve ]

    "Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

  • Drp81

    aktív tag

    válasz HUTCHDB #113 üzenetére

    "Anno, mikor samsung galaxy s1 utan csunyanak, kontraszttalannak ereztem a kijelzot, mindenki az amoled hasznalhatatlan mivoltarol beszelt."

    Azért valljuk be, hogy akkoriban az AMOLED nem volt még kiforrott technológia, emlékszem a Galaxy SII-re, milyen sárgás volt a kijelzője, sokkal jobb volt egy IPS panelre akkor ránézni. A Galaxy SIII-nál már nagyon szép volt a kijelző. A mai napig megállta a helyét, egy ismerősöm csak most cserélte le egy azt hiszem Xiaomira.

    "Azt lathatjuk, hogy az apple, az altala korabban "örökérvényűnek", etalonnak titulalt megoldasokat, sajat maga rugja fel, sot szamomra sunyi, es becstelen modon talalva." + #120

    Ez a mondatod szerintem nem állja meg a helyét, valóban csak egy "fröcsögés". Én nem emlékszem egy keynote-ra sem, ahol az apple azt mondta volna, hogy nesztek 4", mi csakazértsem csinálunk nagyobb kijelzős telefont, mert ez az etalon, különbenis mindenki aki nagyobbat használ az lúzer. Szerintem inkább haladtak a korral, belátták, hogy egyre többen akarnak nagyobb kijelzőket. Aztán jöttek a nagyobb kijelzők, majd ezután sokan akartak megint kisebb kijelzőt, erre jött az SE (4"). Majd azt lehúzták, hogy milyen szar, mert az 5S házában lett jobb proci, azt' annyi. Most kijött a szinte teljes kijelzős telefon, 2 nagy méretben, most meg sokan azzal jönnek, hogy miért nem lett SE utód, mert az még használható, a nagyobbak nem, túl nagyok stb. Szóval nem "csaptak be" senkit, csak ők sem tudják már a felhasználókat követni... :) Különben sincs "torkon lenyomás", mert lehet még hivatalosan kapni mindegyik méretet, 4/4,7/5,5/5,8/6,5.

    [ Szerkesztve ]

    "Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

  • Drp81

    aktív tag

    válasz HUTCHDB #127 üzenetére

    "AOD is, amire minden igény meglenne, már ugye 1 éve alkalmas kijelző is van az X-ben, de még most sem tették bele az iOS 12-be. (Samsungban 3 éve jelen van...)"
    A Samsung csak már kb. 10 éve használ Amoledet… :U

    [ Szerkesztve ]

    "Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

  • Drp81

    aktív tag

    válasz Syl #139 üzenetére

    Tudom, hogy mit jelent az AOD. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy majd' 10 éve használ amoledet a S., mégis csak 3 éve rakta be a telefonjaiba ezt a funkciót...
    Mindegy.

    "Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

Új hozzászólás Aktív témák