Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz Silenzio #13 üzenetére

    Én a Diablo 2 megjelenése óta ezek szerint élő-halott vagyok :D

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • Youri

    veterán

    válasz Silenzio #13 üzenetére

    A Warcraft Adventures-szel kapcsolatban egyetértek, a a WoW-ot akkor nyomtam HC szinten, amikor még annak is számított. A többivel meg nem.

    RTX ON

  • kovsol

    titán

    válasz Silenzio #13 üzenetére

    nekem azért még mindig a warcraft3 a kedven blizzardos játékom, nekem tetszett a hősök belerakása

    May the Force be with you!

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Silenzio #13 üzenetére

    Nah megjött már a híres Silenzio az igényesen megfogalmazott véleményével! :DDD

    Mint ahogy írtam is, igen, sokkal silányabb volt ez az év, mint KR. e. 1424, ugyanis akkoriban a kavicskákról fakockákra sokkal jobban tudták portolni a játékokat, mint ma konzolról PC-re. :DDD

    A tavaly előtt megjelenő fallout new vegas például nagyon tetszett, de abban is találtam kivetni valót. Csupán egy játék volt idén, amivel huzamosabb ideig játszottam és le tudott kötni egy darabig, az a World of Tanks mmorpg, csak az meg azzal van elszúrva, hogy az orosz fejlesztők még egy első világháborús páncélozott járműnél is lassabban dolgoznak...

    Ha már a Blizz-t szóba hoztad: Egyértelműen eltunyultak, de annak idején, mikor még csak az alap wow volt 60-as szint limittel, ezek szerint te egészen biztosan nem játszottál. Akkor még nem voltak lila ködök stb, sokkal másabb volt a játék hangulata és akkor szedett össze egy akkora játékosbázist a Blizz, amit azóta csak bővített. Mondj egy céget, ami csinált olyan játékot, ami több millió embert hónapokig, évekig a géphez kötött, de a cég abbahagyta a játék fejlesztését! Hülyék lettek volna Blizzék nem kifacsarni a szart is a WOW-ból. Annak ellenére, hogy én már 4 éve abbahagytam a wowozást, meg tudom érteni a Blizz álláspontját, de egyet nem tudok érteni velük, hisz én is vártam volna tőlük valami megmozdulást. Ez pedig most jön is: a Dio 3. Az, hogy neked meg még pár embernek nem tetszik a színvilága, teljesen szubjektív. Szerintem a fények nagyon is horrorosra sikerültek benne. "rózsaszín, lila, neonzöld" Szerintem színtévesztő vagy, ugyanis jobban dominál benne a fekete, piros és narancs színek, mint az általad felsoroltak. Mellesleg ez a lilás-rózsaszínes-neonzöld színvilág már a warcraft 3-ban is benne volt, elég csak ránézned az undead-ekre. Már a dio 2-ben is jócskán voltak csilli-villi effektek, persze az akkora technológia szintjén. Ehhez hozzáteszik a mai modern effekteket, mert ha nem vetted volna észre ez is hozzátartozik a mai elvárásokhoz: grafika hajhászat megy.

    Sokak szerint a Source motor elavult. Miért? Tök jó a HL 2 nálam még mindig, ráadásul a Source motor még mindig fejlődhet, van benne potenciál. Kijött a Duke Nukem. "5 éves grafikája van már" meg hasonló véleményekkel voltak róla, ezek szerint ma már csak az számít jó játéknak amihez új konfigot kell venni. :) Csak nézd meg mi folyt a Crysis 2 háza táján is... Felesleges számításokat pakolni egy játékba ez már szánalmas...
    A felsorolt játékokkal mi a bajom? A Magicka még egész jó volt, de az nem adott akkora lendületet az évnek, hogy azt mondjam "2011 az eddigi legjobb év játékok szempontjából". Ha az általad említett színskálát veszem alapul: akkor pont ezért nem jön be annyira az új Alice sem (a régit kifüggtem annak idején). Nah majd pont egy Batman lesz rám nagy hatással, a nagyszerű egyáltalán nem elcsépelt történetével (gyermekkoromban még eljátszogattam vele, de ma már nem vonzanak a szuperhősös sztorik, persze mindenkinek más az ízlése). A listában nem volt benne ugyan, de az NFS is hatalmas csalódás volt számomra, annak ellenére, hogy a carbon meg az undercover még éppen tetszett (de a most wanted szintjét nem tudják már hozni).

    Röviden ennyi. :)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Silenzio #13 üzenetére

    teljessen igazad van, kőbaltával faragott rikító gyurmafigurák. Sajnos ez a SC2-n is éreztette hatását. Az egységeket (élükön a Thor-al) és a hangulatot komolytalanabbnak, gyerekesebbnek éreztem mint az SC1-ben,.

    A sztori (WC3/SC1/SC2) minden mélységet nélkülöz, kb mintha az aktuális brazil szappanopera kliséit húznák rá egy öldöklős videójátékra. Mindenki össszebalhézik és összejön mindenkivel.

    Nem látsz némi satnyulást, felhígulást, gagyulást a Blizzardnál a Warcraft 2, a Diablo vagy a Starcraft óta? Nem tűnik fel, hogy a WoW olyan, mintha barbie babákkal játszanál a világ legszebb queer (homoszexuális kultúra jelzője) delíriumaiban? Szerinted az új Blizzard játékok stílusosak, mélyek, esztétikusak, művésziek? Jók? De komolyan... Mi a bajod a felsorolt címekkel? Ebből az ötösfogatból egyiket sem cserélném be a rózsaszín, lila, neonzöld queer beat 'em up Diablo 3-ra. Mi van veletek, emberek?

    J.

Új hozzászólás Aktív témák