Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz Sanya #110 üzenetére

    Nem, ne legyen lehetőség sideload-olni, hanem ha valaki mindenáron sideload-olni akar, az válasszon olyan platformot, ahol lehet, van olyan is. Aztán ha mindenki átmegy arra, az majd rákényszeríti az Apple-t, hogy vizsgálja felül az üzleti modelljét, de ne lobbiérdekek által vezérelt EU bürokraták kényszerítsenek rá egy platformra olyan szabályokat, amelyek miatt romlik a biztonsága. Ugyanez érvényes a fizetésre és a böngészőre is.

    #111 aprokaroka87:

    "Céges környezet teljesen más."

    Szerinted melyik az életszerűbb:
    - ha céges környezetben oktatják az alkalmazottakat IT biztonságra
    - vagy ha több százmillió user informatikai ismereteit kellene olyan szintre emelni oktatással, hogy nyugodtan rájuk lehessen bízni a biztonsági kockázatok mérlegelését?

    Ehhez képest céges környezetben fel sem merül, hogy a userek hozzáférését szabad-e limitálni, consumer szinten meg megy a ködszurkálás, hogy majd egy vírusirtó meg az oktatás megoldja. Ráadásul jellemzően olyanok részéről, akik nem is használják a rendszert.

    "Tehát ha az Apple előírna bizonyos biztonsági követelmények-et akkor azzal sértené a törvényt?"

    Ezt hogy sikerült kiolvasnod a hozzászólásomból?

    #112 GreenGoblin:

    "Na akkor olvass vissza mert én storet is említettem."

    Te sok mindent említettél, de had ne kelljen már olyasmit is nekem indokolnom, amit nem én mondtam.

Új hozzászólás Aktív témák