Új hozzászólás Aktív témák

  • GreenGoblin

    tag

    válasz #54625216 #103 üzenetére

    A gyakorlat azt mutatja, hogy az iOS userek igen nagy tömege együtt tud élni a biztonsági limitációkkal és értékeli, hogy az iOS-en alacsonyabb a biztonsági kockázat (nem nulla, hanem alacsonyabb), mint más platformokon.

    Az emberek többsége azt se tudja mi fán terem a biztonság egy telefonnál. Amiről nem tudnak attól nem félnek. Mint amikor azt mondják nekem nincs titkolni valóm…de van.

    A hatóság meg szvsz csak az ügyfelek érdekében szóljon bele a cég-ügyfél kapcsolatba, ne az ügyfelek érdekeivel szembenvalamiféle trendi ideológia (vagy más piaci szereplők) képviseletében.

    És honnan tudod hogy ez az EU intézkedés az ügyfelek érdekeivel szemben megy? Azért mert az Apple azt mondta?
    nyilván van az állításod bizonyítására a személyes gyanún túl objektív bizonyítékod is, amit érdemes az Apple tudomására hozni.

    Van, lett is jelentve de szerinted mennyire foglalkozott vele az Apple. A Mapsra is jelentettem már utat ami lassan egy éve itt van képet is küldtem és még mindig nincs fent. Ezek az appok egyszer úgy néz ki egyszer átestek az ellenőrzésen de után az update-eket már a kutya nem ellenőrzi.

    Mivel a Mac tartalomgyártó platform

    IOS-en nem tartalmat fogyasztas véletlen?

    Jelenleg pont azért folyik eljárás az Apple ellen, mert a userekkezébe adta a döntést, hogy mely appok követhetik őket és ezt a Facebook és tsai. adatlopó vállalkozások zokon vették.

    Mint kiderült ha le is tiltod sok app mégis megtalálja a módját az adataid megszerzésére. Egy tűzfal mondjuk véget vehetne ennek de az sosem lesz akkor szintén bevételtől eshet el az Apple. Kevesebb IAP ugye. Szóval ez ilyen látszat védelem az Apple részéről.

    Az EU vagy bármely kormány a cégek felett van (lennie is kell) és gátat szabhatnak törvényekkel bizonyos dolgoknak mert ha nem teszik meg akkor a hatalom a cégek kezébe kerül amiből nem sok jó sülhet ki mert ők profit orientáltak ellenben a törvényhozókkal akiket leszavazunk választáskor ha nem tetszik amit művelnek.

    .. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Új hozzászólás Aktív témák