Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz ToniSoprano #12 üzenetére

    Nekem hiába van relatív sok internetem telefonon (3 és fél giga), a táblagéphez van nappali 10, meg éjszakai 100 giga adatforgalmam. És nekem sokkal szimpatikusabb ezt használni, mint a netmegosztást (pontosabban ha osztok, a táblagépről teszem). Kinek mi. Én már SIM foglalat nélkül tabletot se vennék.

    Tényleg hihetetlen, hogy miként sikerült egy ilyen jó konstrukciót pofánverni egy ilyen turha akksival. Mire volt ez jó? A kis HD kijelzős, S400-as procis motyómba jelentősen nagyobb az akksi.

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz ToniSoprano #19 üzenetére

    Ha nem vagyok itthon, csak mobilnettel használom a táblát. Eleve, sokkal mobilabb tud lenni ez is, ha nem kell plusz 1 eszközre hagyatkozni, ha kell a net (ha Neked lemerül teszemazt a telefonod, és nincs WIFI a közelben, mit tudsz vele kezdeni?).
    Egyébként ugyanígy voltam vele, mint Te. Amíg egy filléres csomaggal meg nem kaptam a tabletom (csak netet akartam otthonra nézni, adtak hozzá havi 1500-ért egy tabletot - mondom ezt nem hagyom ki, csak meglesz a helye). Filmezni, otthon, az ágyban netezni tökéletes. Táblán én csak a Messengert nyomom, az meg nem akad össze semmivel. Gépelni is szeretek rajta, mert ez az LG féle billentyűzet nagyon korrekt kis cucc. Nálam megvan a helye, az más kérdés, hogy tökéletesen meg tudom érteni azokat, akiknél nincs.
    Viszont az enyémet az 5-ös Droid nagyon pofáncsapta. Dobálja a hálózatot, a multitasking mint olyan, szinte megszűnt létezni. A használhatatlanság határát súrolja, úgyhogy a következő nekem is tuti egy iPad lesz (eleve imádom az iOS-t). De csak 4G verzió, sima WIFI-s nem kell. :)

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák