Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zordi

    tag

    válasz ZoltayA #314 üzenetére

    Nem lopott te állitod azt!!!!!
    Tisztelt forum tarsaim! Ez a kedves fórum társ nagyon szeretne venni egy zenfone 7 pro telefont. Ezert kinézett egyet és a sarga földig akarta alkudni ( nem nálam) de nem jott neki össze, mivel nincsenek papirjai a hirdetett ár feléért szerette volna megkaparintani nem sikerült. Termeszetesen adasveteli van gyari doboza, gyari tartozékai,egy kis használati irodalom, igaz papírjai szamlája garijegye nincs. Ettől nem lopott valami. De emberünknek jo lett volna pairok nelkul is félárban. Alku nélkül már lopott. Erre nagyon szépeket írt főleg az előttem lévő tulajnak de engem se sajnált. nem részletezném termeszetesen minden meg van masolatban, már nálam is. Én ezt a telefont csereltem egy samsung s10 plusra ami irant a kutya se erdeklődött termeszetesen fizettem rá. Közben becsúszott este egy samsung s20plus amit becsuletbol is meg vettem innen forum tarstol ha már ráalkudtam. Soha nem keresek semmin csak kiprobálom!!!! Termeszetesen sok lett a telo, felraktam mindketőt amelyiket viszik a masik marad! Jófogason kezdődött minden mikor ez az uriember rám írt hogy VÉLHETŐLEG lopott es feljelentet a rendőrségen. Úgy gondolta ő, hogy akitől tegnap vettem és én egy és ugyanaz. Neki is küldött üzeneteket meg nekem is. Írtam neki semi gond reggel felhívom persze hogy ejjel ír. Reggelre le volt tiltva a számom. Aztán kezdődött itt folytatta csak hogy ki tudtam nyomozni a másik számát is, és összeállt a kép hogy hiába volt két külön szám egy és ugyan az az ember. Ráadásul találtam egy régebbi üzenetet a jofogason ami szintén hasonlo stori volt vele, itt egy őstagtol vett parszáz ertekeléses forumtarstol vett telefonrol amihez nem volt papír mert kinabol jott nincs garival vettem. Ugyan igy a rendőrséggel fenyegetőzött. Emberünket felhívtam egy masik számról felvette és mikor megkérdeztem hogy ez a nicknévvel ő hardveraprorol lelkesen valaszolt hogy igen. Bemutakoztam volna a feléig jutottam kinyomott.
    Utánna csak fossa az üzeneteket fenyegetőzéseket. És termeszetesen feljelentést tett ismeretlen tettes ellen. a rendőrsegen mert vélhetőleg lopott a telefon. Bár hangsulyozom féláron már nem lopott!!! CElöző tulajjal felvéve a kapcsolatot a szálak őssze értek. Nekem is irogatott neki is stb mindegy.
    Szánalmas mire képes egy ember egy tárgyért.
    Sajnos az örültek közül itt sem vagyunk biztonságban.
    Köszönöm ha elolvastatok. :R

  • zordi

    tag

    válasz ZoltayA #329 üzenetére

    Ne uramozz legyél gerinces es ne nyomd ki a telefont ha valakit rágalmazól.
    Elnézést forum tarsak tobbet nem irok ide nem ide valo nem szeretbém osszeteni a topicot

Új hozzászólás Aktív témák