Új hozzászólás Aktív témák

  • ddmb

    aktív tag

    válasz stuka20 #285 üzenetére

    Egyrészt ne vedd készpénznek az én sebességemet. Én csak a saját tapasztalatomat írtam le... Viszont minden lehetséges dolgot megpróbáltam már: firewallok kikapcsolva, portok átengedve, stb.

    Még azt vettem észre, hogy hiába seedelek több mint 10-20torrentet, elég gyakran sleep-be megy a routerre kötött vinyó. Megnéztem most ncoreon és az utóbb időben futtatott torrentek felénél 0Byte a feltöltésen, a másik felénél pedig pár tucat MB, pedig több GB-os filmeket töltöttem le... Tehát mintha nem látszódnék rendesen a külvilágnak...

    Egyszer eljátszottuk unokatesómmal, hogy egy olyan torrentfile-t ami csak 1-2 embernek volt meg (köztük nekem is), elkezdett húzni, és tőlem az istennek nem szedett... talán az elején pár megabittel, de utána talán csak másoktól húzta, pedig az ő összsebességi letöltése nem volt magas. Nekem amúgy 3megabites uploadom van.

    Valamit viszont elmondhatok. Lehet hogy én húzok rossz torrenteket, de elég gyakran csak pár megabyte-tal húzok, tehát hiába van gyors netem, egyszerűen a torrent legnagyobb korlátja az mások feltöltési hajlandósága ;) Szóval engem csak technikailag zavart, hogy félsebességen megy a torrentem, amúgy meg lefosom hogy egy FullHD film 8-10 perc helyett 15-20 perc alatt jön le :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák