Új hozzászólás Aktív témák

  • mentoloshypo

    senior tag

    válasz FragMaster #43 üzenetére

    Nyilván olyan emberekre gondoltam akiket valamilyen szinten érdekel a sorozat. Az, hogy a semlegesek és a fanok hogy állnak egymáshoz az teljesen érdektelen, nem is értem hogyan kanyarodtunk el idáig! :C
    Egy a lényeg, a játékot egy "megrögzött" fanatikus teljesen másképpen látja mint aki csak egyszer-kétszer próbálkozott a sorozat valamely részeivel, pláne ha végig se játszotta mint LnB kollégánk!
    Ő arra kérdezett rá (jogosan) hogy kell-e évente nekük AC. Nyilván egy fannak kell, sőt egy nem is elég, de egy semleges (teszem azt én) azt is mondhatja, hogy inkább adjanak ki csak 2-3 évente, de az arányosan üssön is sokkal nagyobbat.

    Ennek mondjuk kicsit ellent mondhat az AC4 mert azt valóban nagyon sokan szeretik, tartalomból is 5-öst érdemel,(bár én azt hozzátenném, hogy SZERINTEM maga a kalózkodás témája sokkal többet adott a sikerhez mint maga a játék, a francia forradalommal már nem biztos hogy lesz ekkora szerencséjük) de előtte nem egy olyan rész volt (pláne a Brotherhood és a Revelations) ami bűzlött az izzadság szagtól, csak azért dobták ki, hogy nehogy elteljen egy év AC nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák