Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz dabadab #14 üzenetére

    Pandora legalább már nem annyira bugos és penen bővíthető eredeti romokkal. Igaz ahhoz meg megint minek a jamma?

    LCD kijelzőim vannak, jó ám az és nem olyan pixeles, valamint az újabb emuk teljesen jól tudnak skálázni és megoldani. Pár 4:3asból pont ilyenek miatt betáraztam, meg Dell E1910 ami jóság.

    Kabinetet is gyártattam már, ennyiből egyszerűbb a világ. És régen elég sokhoz hozzá lehetett jutni ingyen, míg ez az egész nem volt menő. Egy karcmenteset most adtam el alig 20ezer felett, friss előlappal, 20" 4:3 arányú monitorral (már ez kuriúzum), méretre befaragva, + hangszórük és erősítők, mert kicsit nagy volt és eléggé sosem elkészülő projektnek nézett ki, ami ha mégis, akkor nem tudom hova tenni. Előlap is lézerrel vágva, frissen fújva... Aztán lett egy asztalim, annak az anyagköltsége szinte fillérre 100ezer forint volt, mert sok kabinetet lehet venni olcsón lapra szerelve. Ennek persze pont bejön az elrendezése, meg is szűnt a gyártása rögtön :-D Álló nagynak meg itt az NC rajza, csak be kell tolni a gépbe, meg oldalára a matricák vektorosan. Világ pénzét bele lehet önteni.

    Egy nagyon jó hordozhatót még csinálok, mindenféle kimenettel, 2. joyt külön rá lehet majd dugni, és a joyok külön működnek C64en meg mindenen is. Az kemény lesz. Többiről akad félkész állapotú képem.

    Ez legalább hordozhatóbb, bedobom kocsiba és mehet házibuliba:

    Ez meg kocka körökben lehet pár cégtől ismerős lesz, mert itt-ott feltűnt a világban:

Új hozzászólás Aktív témák