Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz haddent #20 üzenetére

    A Sony lehet nem, de nekik elég vol ezt feldobni, a fanboyok megoldoldották. Sajnos az "átlagvevőt" a számokkal úgy be lehet hülyíteni, hogy csak na ...

    Egy barátom mobilt akart venni, fotózásra és telefonálásra only, de majdnem lebeszélték a Lumia 1020-ról a "szakemberek", mert csak 2 magos benne a proci :)

    Sajnos az én baráti körömben pont beütött a PS4 vs XBOX, mert a fele csapat akikkel még 360-on együtt toltuk az PS4-et vett, míg a másik fele One-t.

    Én öreg vagyok már a számháborúhoz, ez az utolsó szempont ami alapján választanék. Főleg mivel most volt nálam egy ismerős, aki kicsit kocka is, és éppen az AC2!!!-vel játszottam 360-on (És bizony ezek közül egyik sem mai gyerek ...) ő meg le volt döbbenve, hogy néz ki a játék. És nextgenen ez csak jobb lesz! Nem is kicsit. (Mert ugye nem mindenki fullos gamer gépeken kockul ...)

    Egy valami viszont biztos, a piacnak nem tenne jót, ha egypólusúvá válna. Sajnos az MS marketingje az elején nagyon el lett sakkozva, és ez is csak a Sony malmára hajtotta a vizet.

    Láttam olyan Kinect bemutatót, hogy olyan lag volt, hogy majdnem leestem a székről! :Y Amit persze nem nehéz prezentálni, csak egy lassú TV kell, bekapcsolva minden képjavító effekt és már kész is az antireklám. (Azért volt feltűnő, mert nekem van Kinectem, és az is dupla olyan gyorsan reagált mint a videóban szereplő One ...)

    Erre csak rátett egy lapáttal a használt játék mizéria, és a kötelező online kapcsolat, és kész.

    Kiváncsian várom én is a jövőt, ha a 2 nagy konzol között lesz csata, abból csak a játékosoknak származik hasznuk :) És bizony, legyen így :R

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák