Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Kipróbáltam én is: Egyenlőre nem értem a nagy hype-ot - sorban állást - hiszen eddig semmi olyat nem láttam a játékban, amit másik mmoban, már nem csináltak volna meg. Talán azért akadt rá mindenki, mert mostanság nem nagyon jött ki semmilyen mmo, ami megütötte volna a játszhatóság szintjét. A grafika tényleg szép, tényleg a legszebb. de sajnos játszani lvl 11-es szintig tudtam csak...Reggelente lehet felcsatlakozni a szerverekre várakozás nélkül, utána gyakorlatilag a nap többi részében esélyed nincs...Az tuti, hogy ha nem változik a helyzet komolyabban, akkor elkezdi elveszíteni a játékosokat - illetve azokat, akik játszanának vele, csak a több ezres sorokat nem várják ki - teljesen érthető egyébként.

  • basaharc502

    aktív tag

    Engem most perpill egy laza 5000-es sor várt...komolyan nem tudom hova tenni ezt, ott voltam 1-2 mmo/ online bármi indulásakor de azért ilyen durva sehol sem volt a helyzet. Valahogy ki lehet kerülni a sorban állást? Mert, ha a patron státusszal igen, akkor itt bizony egy új üzleti modellről van szó...ugyanis ennyi idő alatt, ha akarták volna már lehetett volna javítani a helyzeten.

  • basaharc502

    aktív tag

    Hazaértem ma melóból délután 2 körül, mondom megnézem mi a szit a játékkal. Volt kb egy 800-as sor, na mondom ezt még kivárom, közben úgyis van még dolgom. 5ig lett volna időm játszani, de 800-ról 400 körülire csökkent...és itt meg is köszöntem a részvételt...egy jó darabig biztos nem fogok szórakozni ezzel...ide nem 1-2 új szerver kellene, hanem egy tucat és akkor talán menne minden rendesen.

    Azért látszik, hogy múlthét óta mennyit romlott a helyzet, akkor még 15-20 perc alatt bejutottál (akkor is volt 600-800-as sor, de ennyi várakozás még belefér), most meg több óra alatt alig mozdul valamit a számláló a sok bot,birak kocka miatt, akik bekapcsolva hagyják a gépüket 0/24-ben...nem tudom mit szólna apu, meg anyu, ha egy elektromos szikra miatt leégne a lakás, csak mert vér istvánka archeage-ezni akart ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • basaharc502

    aktív tag

    A következőt szeretném kérdezni/mondani: A játék elég nagyban építkezik a craftolásra, az alapanyagok beszerzéséhez és az egyes képzettségekben való jártassághoz nagyon sok laborpont kell, így alapból aki nem fizet elő, annak nem sok esélye van arra, hogy sok cuccot fog magának készíteni, arról nem is beszélve, hogy aranyat is csak laborponttal lehet szerezni, szóval ah-ban sem tudja megvenni az illető. Illetve alapanyag termeléshez szükséges farmot is csak előfizető birtokolhat ugye...

    Ez még nagyjából ok, bár elég erős p2w az egész. Nekem a bajom a következő: Mivel általában tank karaktereim szoktak lenni, ebben a játékban is azt választottam, így a craftban egyértelműen a metalworkre próbálok rámenni, de itt a bökkenő, hogy hiába van elég laborom, kibányászott vasam, aranyam, ezüstöm stb ha a kék vagy piros homokból nagyon kevés van...Honnan a fenéből tudnék szerezni? Mivel tárgyak szinte nem hullanak a legyilkolt mobokból így nincs mit szétbontanom, a kieső kérdőjelek (aminek felnyitásához persze labor kell) szintén alig tartalmaznak ilyen alapanyagokat vagy szétbontható tárgyakat....Az ah-ban pl a páncél készítéséhez szükséges kék homokból 10-15 darab kerül 10-12 aranyba, ami szerintem baromi sok...nem is beszélve arról, hogy egy lvl 35-40 körüli páncél legyártásához kell vagy 20-25 ilyen homok...nem beszélve az 5000-10000-es jártasságról stb stb...ahhoz, hogy legyen 10000-es jártasságom hány ilyen kék homok kellene? több 100...azt meg honnan "bányásszam" elő? Lehet én néztem el valamit, és ilyen homokot lehet valahol kitermelni, nem pedig random várni, hogy mikor hullik már valahonnan...

  • basaharc502

    aktív tag

    válasz PhilBrick #778 üzenetére

    Értem én..csak akkor én nem vagyok elég elvakult, hogy lenyeljem ezeket a dolgokat...kicsengettem egy havi patront, de többet nem fogok egy jó darabig az biztos...De módosítom az előbbi hozzászólásomat, a játék valóban nem p2w, hanem olyan modellt használ, hogy a fizetős játékosok is szívják a fogukat: nincs hely a farmodnak - jah bocs, fizess pár hónapot még és majd lesz, fizetősként is korlátozottan birtokolható laborpont mennyiség, magasabb szintű cuccok craftolása pedig vicc kb.

    A farmerkodós része a játéknak szépen ki van dolgozva ez tény, de ez folyamatos patron státuszt igényel...annyira pedig nem űber, hogy ezért fizessek minden hónapban, akkor inkább megveszek apróért valami farmerszimulátort. A dolgozz eleget és veszel 2 apexet meg nem igazán fenntartható...az ára olyan 150-160 gold körül mozog, folyamatos labor nélkül megnézem, hogyan szedsz össze havonta ennyi aranyat. Persze biztos 0-24 órában online, meg a napi 8 óra játékkal meg lehet csinálni, de az ilyen fanatikus kockaság nem az én világom...én szórakozásból játszom. Persze most akkor jön, hogy nem kell mmo-val játszani...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák