Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Kasya #315 üzenetére

    Az archeagestatus "bias" része alapján mindig azt utálják, ami adott szerveren "jelentős" az angol mellett. Volt ahol jeleztek franciát (Eanna), másikon meg a németet(Kyprosa). Gondolom ott szaporodtak el az emberidegen szavak :C

    Amúgy a terepben van randomitáés a szerverek közt, vagy mind ugyanaz az utolsó újratermelődő törhető szikláig?

    Pár kérdés:
    - van magyar az Orchidna szerveren?
    Egyet láttam, meg magyar klán neve is volt, de elég egyszem magában szemezett a "lvl 20-as elit barlangos" portállal a soktöbbi játékossal együtt (soloban nem nagyon teljesíthető, mert sok ellen jön egyszerre. A szintje nem vészes)

    - a mesterségek-tevékenységek szintje használattal növekszik, vagy valami "befektetés"/tanulás is kell? Ha sok követ török, akkor senior kőfejtő leszek? :DDD Ha van fejlődés (mesterségeknél írták), akkor ez pl egy bányászatban/csákányozásban jelent valamit? Gyorsabb erőforrás kinyerés, vagy több anyag esetleg?

    - Teleport: hogyan lehet teleportálni. A recall működik. A tome-ból nyitott kapu szép és nagy és nem tudok átmenni rajta úgy hogy teleportáljon. Valami kavics craftot emlegettek kőből . Meg is csináltam a kristályt, de kb nézegetem milyen szép, de sokat nem használ. Se klikkre, se hajításra (no nem, nem szeretném ha megsemmisülne)... tuti egyszerű mint a faék, de nem jötem rá

    - grinder: hol lehet grindert venni. Állítólag lvl 10-en jár. Ha nem, akkor így jártál. No, én így jártam. A grinder tervek A "kirakatvárosban" merre van? Házakat, mindenféle gépeket, színezett pacikat és páncélokat láttam. Grindert nem. Itt lehet elvileg fejlesztett verziós tervet szerezni...

    - állatok: egy-egy állatnak mennyi a labor igénye? Kb ki kellene agyalnom mi a versenyképes. A bányászkodás jó, de hamar elmegy a munkakedv, onnan meg csak szomorúan nézem a sziklákat . :Y
    Ha ugyanannyit hoz pár marha kisebb laborpont költségen, vagy a craft az "olcsóbb" munkaigényben, akkor át kellene térnem. Kb egy nyers szikla tegnap 7 ezüst volt. Ma reggel volt 6:20 is, de szerintem az felmegy mire belép a nép. Kb egy fejtésből 3 kő átlag összejön. Az kb 21 ezüst/10 laborpont (A 20 laboros komolyabb bányamunka nem tudom megéri-e. A fémekre nagyon nincs kereslet).

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák