Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiger.

    nagyúr

    válasz HarleyCustom #4263 üzenetére

    Vegyesek az érzéseim, tetszik a készülék, tetszik, hogy könnyű normális kijelző védő uveget venni hozza.
    Tetszik a sebessége, az aksinak a teljesítménye. Szép képeket lehet fényképezni vele.
    Ami nem tetszik, itt az apokert vagyont kérnek el, és meg így sem érik el azt a szintet, mint androidon, nagyon sok használhatatlan, nincsenek hasznos ficsorok, s9-nél szerettem, és én hasznosnak is tartottam, ha volt egy hivasom, épp nem láttam, akkor elég volt megfogni a telefont, rezgessel jelezte, vagy ha hívtam valakit akkor, amint az illető felvette, egyből rezgett, én nem szoktam addig fülemhez rakni. Ha toltore raktam ki írta kb mikor készül el, ezt végül is egy appal megoldottam. Az is hiányzik, hogy amikor 100%-ra feltöltött akkor jelezne, bár androidon sem tudta ezt, de egy app segítségével már igen, itt olyat nem találtam ami működne is, írni írja, élesben semmit nem csinál. Én úgy erzem hangzásban gyengébb, legalábbis amikor filmet nézek, vagy hívnak, zene lejatszasnal, YouTube ott kb egyformák. Egyenlőre maradok.

    Ami viszont pofátlanság, hogy egy 5s-nek a töltőet kapod, gondolom az aksinak jó, de 2ora alatt nem tudom
    feltölteni a telefont.

    Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

  • Tiger.

    nagyúr

    válasz HarleyCustom #4263 üzenetére

    Ma ez a második már, hogy magától nem kapcsolja ki a kijelzőt, ez meg is mi? Irt van mellettem 30s van beállítva, energia takarekosban is van és semmi. Végig megy a kijelző.
    Melegszik is rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Új hozzászólás Aktív témák