Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz CharlieDrop #1742 üzenetére

    Üvegből én spórolós vagyok, nem látom értelmét drágának. Annó még 4S esetén vettem ZAGG meg Bodyguarz fóliákat "drágán" aztán szép lassan átszoktam az ebay-es fóliákra, mert védelem szempontból nem láttam különbséget.
    Itt van pl egy wirecutter teszt, amiben összevetnek 3$-50$-os üvegeket, és ők is a 7-8$-os kategóriát javasolják.
    Láttam egy videót, ahogy a szuperdrága sapphire hibrid üveg protectort teszteli a srác, és kiderül a végén, hogy kb egy sima műanyag fólia, üveghez nem sok köze van.

    Viszont mivel nem jöttek még meg az egy hónapja rendelt e-bay-es üvegek, így vettem az Alzában ODZU "márkájút" 2590-ért, ez volt épp raktáron, olyan hogy a notch is fekete meg körbe egy vékony fekete perem van, a feleségem telefonjára ezt raktam, szépen fel megy nincs bubi, jól illeszkedik, nem takar ki a képből, viszont látszik hogy a notch az üvegen is fekete.
    Magamnak tegnap Kecskeméten vettem plázában található Firstphone nevű boltban valami 5D-s "noname" csodát, 3000-ért adták, ennek a notch része nem fekete, viszont körbe ezen is van fekete keret, szerintem ez szebb telefonon, észrevehetetlenebb mint az ODZU.

    Nálunk a feleségem 7-esén fogyótermék volt a fólia a gyerekek miatt, sokszor pattant le az éléből, meg volt hogy a járólapon végigtolta a 8 hónapos, ezért nem fogok 10-20-40ezres fóliákat venni. Biztos csúcs szuper az iglass is, és biztos van akinek nem számít, a felfogásom miatt lehet hogy én a csóróbbak közé tartozom, bár a telefonokat nem részletre vettem.

Új hozzászólás Aktív témák