Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nickedez89

    senior tag

    válasz Aaron14 #419 üzenetére

    Érdekes, hogy ezt mondod mert én is így voltam az i7-essel! Nem volt könnyű megválni tőle, valahogy nagyon megszerettem! Azt is tudom, hogy még évekig kiszolgált volna... Dehát ez van, úgy döntöttem (meg a voda is), hogy most váltok!☺️

    #420 weberzolee: Én megértem őket is, mert van amiben igazuk van. Valóban sokkal többet tudó és akár szebb/jobb telókat kapni már ennyiért vagy még jóval olcsóbban is!
    A baj inkább a tálalással van, meg azzal, hogy ugyanazokat kapjuk az arcunkba állandóan! Annyit kéne megérteni, hogy nyilván oka van ha mégis ezt vesszük és ez már egyéni preferencia!

    Én pl. nagyon szeretem a watchot, az meg csak szifonnal működik együtt! De mivel az iPhone is nagyon bevált számomra miért akarnék mást?

    Nem dohányzom, nem piálok, nem drogozok stb. viszont dolgozom mint állat, engedtessék már meg, hogy azt vegyem ami nekem bevált/tetszik/öröm használni!

    [ Szerkesztve ]

    "...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Új hozzászólás Aktív témák