Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz weberzolee #122 üzenetére

    Lehet igazad van :R

    Még pár éve olvasgattam ilyesmit, hogy ez priblémás lehet, meg az is nagyon nehézkes, hogy azt bizonyítsák, hogy nem vágott anyagról van szó, stb, stb. Mondjuk extrém eset mindenképpen, meg ha tudom, hogy ilyesmi történhet, akkor iPhone mellett is megoldható a dolog, akár diktafon, akár másik telefpn segítségével, hogy pl. kihangosítva beszélnek. Mert gondolom nem gyárilag rögzít minden beszélgetést emberünk, ha felkészülten várta kifejezetten ettől az embertől a hívást.

    125: nem, a huawei hibás pentile amoled kijelzőt ad ennyiért, ha már ilyen szélsőségesen fogalmazunk. ha meg objektíven, akkor az ips vs amoled most is hitvita, van olyan iPhone (!) tulaj, aki csak azért váltott Xr-ra X-ről, mert nem szereti az amoledet. A felbontás meg ugye pentile amolednél magasabb is kell, hogy legyen. Akciós, meg sufnis árakat ne nézzünk a note-nál, a gyorstöltő hiánya meg jogos, de ezt már elírtam korábban. Viszont ez önmagában max morgolódásra adhat okot, nem hiszem, hogy ez dealbreker lenne. és nem vagyok a barátod.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák