Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bar1

    aktív tag

    Rövid benyomás:
    Felül belógó fekete rész fél óra után már megszokható, nem olyan zavaró, de emiatt a tökéletlenség érzetét kelti, érezni, hogy valami nem illik oda. Az Essential Phone-nál csak a kicsi kamera lóg bele, de ott is lerontja az összhatást. Összességében bekapcsolva szépen néz ki néz ki elölről, jó érzés, hogy nagy része kijelző, jó ránézni, de a nagy rácsodálkozás elmarad, mert túl vastagok az oldalkávák. Ennek kellett volna az iPhone 8-nak lennie, nem a jubileumi X-esnek.
    Oldalt és kézben tartva a készülék valahogy nem tűnik annyira letisztultnak, mint az S8.
    Meglepő módon a fekete néz ki jobban, elegánsabb, mint a fehér, ott a krómcsíkkal már háromféle szín van a telefonon, ez így már sok.
    A hátsó dudor a feketénél egyáltalán nem olyan nagy, mint amilyennek a fotók alapján tűnne.
    Az arcfelismerő előnyeit/hátrányai már ki lettek tárgyalva, egyet hozzáteszek az előnyhöz: dizájnoldalról pozitív, mert eltünteti a az ujjlenyomatolvasó fizikai helyét. Ha a viszont az ujjlenyomatolvasót az eddigi próbálkozásoktól eltérően már megbízhatóan tudják integrálni a kijelzőbe, akkor én már utóbbit preferálnám.
    A kijelzője szép, bár én nem szeretem az AMOLED-et a beégésveszély miatt.
    Kár volt a fém hátlapot üvegre cserélni.
    A készülék túl nehéz, kb akkora mint a HTC 10, ami már eleve túlsúlyos, a X-es pedig még 13 grammal több.

Új hozzászólás Aktív témák