Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz B-L-A-C-K #386 üzenetére

    Ettől én is tartok kicsit. Magamnak vettem nem annak hogy más kinézze a kezemből, meg kb mindenkinek meg lesz a véleménye hogy miért is és hogy vettem meg és miből (hogy fordulhat elő valaki ilyen telefonnal BKV-n egyáltalán pl) Cégben lezsíroztam, meglesz a T-s telefon, nem én fogom finanszírozni, a 7+ -t meg eladom az értéke meg megy tartalékba.

  • agabe

    addikt

    válasz B-L-A-C-K #386 üzenetére

    Ja. Nekem MM -es. Nagyon gyorsak voltak 20óra sem telt el a rendelés és az átvétel között.
    Ha kell valakinek istyle-os 64GB-os szürke szóljon van egy visszaigazolva amit még nem mondtam le :D

  • szdavid8585

    csendes tag

    válasz B-L-A-C-K #386 üzenetére

    Helló! Egyetértünk. Ezzel kezdtem amúgy, hogy van aki (egy másik hozzászóló írt róla) szamuráj kardra költ 200 rugót. Nekem pl.: a sport a hobbym futásra, országuti kerékpárra nem merem leírni hányszor többet költöttem eddig, mint az X. Ez ennyi. És ne haragudj, hogy ítélkeztem, tényleg hülyeség volt így kinyilvánítani, de szerintem abban egyet fogunk érteni, hogy ha az Iphone 8 plusz- hoz 280 -ért is hozá lehetett jutni kártyásan a vodánál (úgy emlékszem), akkor az X ahhoz képest indokolatlanul drága. Tehát én ezt nem érzem igazságosnak/reálisnak nevezzük, ahogy akarjuk, hogy a face Id (amin lehet vitatkozni, hogy jobb -e,mint a touch ID) , az AMOLED kijelző (ami beéghet, mínuszban fagy) és a f/2.4 -es optikai képstabilizátora plusz 80 rugó. Én azt mondom, hogy Apple gyártson egy olyan telefont, :

    -aminek nem lógnak az érzékelői a kijelzőbe (nem tudom hogyan, oldják meg) (vagy tegyenek egy touch ID -t a hátlapra, jó helyre mert szerintem azzal kevesebb baj lenne, mint ezzel. Az, hogy nem látom van -e bluetooth bekapcsolva vagy se, hány % on az aksi, az ENNYIÉRT nem ok.

    -sztereó hang rögzítés, de a legjobb, ha már a legdrágább a piacon

    -Pl.: FM rádió (senkinek nem kell, de ENNYIÉRT legyen benne, és mondhassam mindenki másra, aki 200 -ért vett telefont, hogy bebe neked ilyened nincs) Ezt mondhatom a Face ID -ra csak visszaszólnak, hogy nem is akarok szart a fejemre

    -azt mondják a gesztus vezérlést meg lehet szokni. Ebbe nem kötök bele, bár Magyarosi levezette, hogy minden 1-el több lépés, mint home gombbal

    A LÉNYEG: EGY ILYEN ÁRÚ TELEFON LEGYEN TÖKÉLETES. Mert különben én úgy gondolom, hogy nem jogos, becsapás az a plusz összeg, amit elkér az Apple. Nem a kaki miatt érzem "átvertnek", "hülyének" magam, vag ymert rossz teló lenne. Ez a világon az egyik legjobb. De rossz üzletet csinálnék, ha megveszem és ezt mindenki át fogja érezni max. 1 év múlva, ha most még tart is a hipe. Kegyetlen, de szerintem ez igaz.

Új hozzászólás Aktív témák