Új hozzászólás Aktív témák

  • huan

    őstag

    Nekem még csak úton van a megrendelt SE. Androidról fogok váltani és sosem volt iPhone-om. Elég sokan váltanak mostanában androidról iOS-re állítólag. Nekem nagyon bejött az Android is, főleg a Nexus vonal a mindig legújabb Androiddal, de feleslegesnek tartottam a sok év alatt roottal,recovery-vel járó extrákat, mert a hétköznapokban ezeket és a rengeteg alkalmazások alig 10%-át használtam. Amikor meg a legfontosabb dogok kellettek (telefonálás,üzemidő, kamerabug mentes fényképezés), akkor persze mindig volt valami. Stock, buheramentes Androidot preferáltam, pont ezek elkerülése végett, aztán ami betette végleg az Androidnak a dolgot a sebezhetősége. Kiszivárgott jelszavak, kártyaadatok...stb.
    Nem kérdezett ugyan senki és nem is leszólni akarom semelyik rendszert sem, de a biztonság és a legfontosabb dolgok hibamentes működése nálam felértékelődött. Nameg az anyaghasználat is prémium, ahogyan másnál láttam eddig. Remélem hosszú évekig megbízható készülék lesz. 4"? Amikor Nexus 5-re váltottam 1 hét volt megszokni. Most cseretelefonom Nokia E51 "mikro" kijelzője sem apró 2 hét után :)
    Jó lesz az úgy ahogy van :R

Új hozzászólás Aktív témák