Új hozzászólás Aktív témák

  • ChoppR

    tag

    Sziasztok!

    Az elmúlt 1 hónapban 5 tokot rendeltem Kínából. A mai napon kaptam meg az utolsó kettőt. Balról jobbra haladva. Eddig a bal szélső "Luxury Ultrathin Leather Soft Gel"-t használtam. Teljesen hétköznapi érzést kelt, de kényelmes és jó a fogása. 384 Ft volt. A mellette levő szilikon tok 209 Ft volt. A középső "Flip Leather Wallet Stand Case Cover"-től nem dobtam magam hanyatt. 795 Ft volt. Aki szereti ki-be nyitogatni, annak biztos tetszeni fog, de a hétköznapi netezés meg nyomkodáshoz kényelmetlen. A következő az "Ultra Thin Slim Retro Wood Grain Case Soft". Azért rendeltem, mert láttam itt a fórumban, és gondoltam majd mennyire király lesz. Persze 545 Ft-ot megért, de a tapintása sem kelt bennem semmi "fa" benyomást. A legnagyobb hibája, hogy egyszerre érkezett a jobb szélsővel a mai napon. A "Luxury Aluminum Metal Bumper"-ért 795 Ft-ot fizettem, de ez a tok valami eszméletlen király. Végre rendesen takar mindenhol, és a hátsó lapot úgy kell rátolni. Na erre a tokra már tényleg azt mondom, hogy minőségi, illetve tükrözi a külseje, hogy nem egy két forintos telefonról van szó.

    Link:

    Ebay-n így keressétek:
    Luxury Aluminum Metal Bumper + Leather Phone Case Skin Cover for iPhone SE 6 6s

    (A fotókat Xperia Z1-gyel készítettem :) )


    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

Új hozzászólás Aktív témák