Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz CptAdamica #904 üzenetére

    ugyan úgy tokból tölthető

    Nem ugyanúgy. Az apple airpods tokban van akksi, amibe ha beleteszed a fülest, akkor ha nincs a hálózatra kötve, akkor is tölti.

    és jár hozzá a tok is

    Az airpodshoz is.

    Amúgy is honnan tudod, hogy tovább bírja egy feltöltéssel? Próbáltad már?

    A gyártó a samsungnál eleve alacsonyabb értéket adott meg. Fejből nem biztos hogy jól emlékszem, de 3-4x-es különbség van a gyári adatok között.

    amiben megállapodhatunk, hogy halk egy átlag ember 75% körül fogja használni

    Téged idézlek, "honann tudod? Próbáltad már?" :U

    Plusz majd megnézem, hogy fogod használni telefonálásra, garantálom neked, hogy nem lesz fényes a minősége

    És ismét, "honann tudod? Próbáltad már?" :U

    Te egy roppant elvakult fanatikus vagy.

    Én ezt most rád érzem inkább igaznak. Megy a haterkedés egy olyan termékről, ami még meg sem jelent, ráadásul úgy, hogy azt a keveset, amit tudsz róla, azt is nagyrészt rosszul tudod. Szerintem ezt így nem kéne.

  • nord_

    veterán

    válasz CptAdamica #904 üzenetére

    Szerk.
    Eh, lemaradtam, lugosi kartács pont ugyanezeket írta. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Navaren

    aktív tag

    válasz CptAdamica #904 üzenetére

    Sok baromsága van az Apple-nek is, nincs ezen mit szépíteni, de ha van egy dolog, ami kifejezetten szimpatikus: a kütyüi nem a brosúravastagságról szólnak, hogy hány elméleti funkciót lehet a dobozra írni, hanem arra, hogy használni lehessen.

    Nevetni fogsz, az is egy abszolút bevált és régóta alkalmazott marketing-fogás, hogy a kevesbé bonyolult, jó minőségű, egyszerűen használjató eszköz nem bátortalanítja el a kevésbé műszaki érdeklődésű, műszaki érzékű potenciális vásárlókat is.
    Nem, nem lesz jobb az Almás pórázmentes füles attól, hogy tudásban valóban kevesebb, mielőtt kiforgatnád a szavaim, nem ezt mondom. Talán használhatóbb lesz, de ezt sem lehet mondani tényleges hosszútávú teszt nélkül. És mindezeltől függetlenül baromi jónak tűnik a Samsungos cucc is.
    Vagy megérted vagy nem. Valószínűleg totál baromságnak fogod tartani, amit írtam.

    Nem tudom, milyen lesz a minősége hangzásban, én ilyen tekintetben nem is vagyok tűlsűgosan kényes (kövezz meg, de szeretem a gyári apple fülest is, sőt, kiválóan tudok futni is vele, hoppá van), de azért meg merem előlegezni, hogy nagyjából legalább partiban lesznek használhatóságban, és legalább lesz olyan népszerű is, pláne így, hogy fájdalmas búcsút vett az Apple a Jack-től. Ez van, ezt köll szeretni.

    Egyébként halkan mondom, hogy Te is úgy reklámozod Vértacsinak a konkurenciát, ahogy Ő bálványozgatja az almás kütyüt. Lefanatikusozhatod, de látottak (olvasottak) alapján legjobb esetben is ugyanazon érem két oldala vagytok.

    -Tisztelettel.

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák