Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronin79

    őstag

    válasz Mike81 #2050 üzenetére

    Lehet kezdeti nehézségekek aztán megszokjuk :) Én mondjuk androidon is mininal felhasználó szinten voltam, nagyon kevés saját app, 90%-ban mindet megtaláltam az AppStoreban.
    Ami bosszantó vagy inkább csak fura volt az elején, az a rendszer, h pl. egy saját csengőhang beállítása is macerás (GarageBand majdnem töröltem első beállítás után, mint androidon az előre telepített appok nagy részét :DDD ) vagy pl. visszalépés egy appban h jobbról balra suhintok a képernyőn itt meg csak balról jobbra műxik, vagy h külön böngésző kell ami képes Bluetooth kapcsolatot létesíteni ( mert sem Safari sem IOS Chrome nem tudja), értesítési sáv/gyorskapcsolók, stb.
    Xiaomi telók voltak utóbbi években és amazfit órák. Zepp működőképes, viszont nem az összes funkcióval. Ezért is váltottam telefon mellé órát is. Telefon és óra is 2000nit, erős napfényben is pöpec, értesítésekkel sincs gond (habár óra még csak egy napos :) ) de úgy néz ki ezt sem viszem vissza a boltba :D
    + van pár funkció ami androidon nem volt elérhető vagy ha igen, akkor egyszer működött de többnyire nem.

    @ateszapa748
    Azért a 13P sem egy alsó kategória, a "csak" lehagyható :) Lényeg h megfelel az elvárásaidnak és elégedetten használod. Én vásárláskor még vaciláltam a 14P/PM között viszont most már én sem bántam meg a váltást :)

    @Coleman.B

    Köszi, ez világos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák