Új hozzászólás Aktív témák

  • pepetech

    őstag

    válasz Ferrorr #880 üzenetére

    Ez akkora user error lesz mint 6 másik :D. esküszöm hogy a hangerő fel+le utána bekapcsoló gomb sokáig nyomása amíg meg nem jelenik az apple logo megoldaná a dolgot :) sőt én még töltőre is tenném.

    De egy másik dolog. Ha fos szarrá meríted az iphone-t akkor azonnal nem fog reagálni a töltő bedugására sem mert annyira 0 az aksi, hogy idő kell neki. a másik megnézném azt is hogy a kábel be van e dugva rendesen a töltő adapterbe utána még azt is, hogy a töltő adapter be van e rendesen dugva a konnektorba :D.

    Ha itt mindent jónak találsz hiszti nélkül be kell sétálni oda ahol vette! szerintem max 5 perc alatt bekapcsolják a telefont :D. és abban az 5 percben benne lesz az is hogy ő szépen köszönsz te pedig flegmán elküldöd őt ahová csak gondolod.

    Mert ha olyan stílussal mész be amit itt a fórumon előadtál és még direkt szopatnálak is. ( már bocsánat az alpári megnyílvánulásom miatt)

    vicc kategória ez a szöveg :D

    ha megjavítják el lehet adni és lehet venni minőségi samsungot :) én azt javaslom. a ketté hajtható telók sokkal mencibbek!

    [ Szerkesztve ]

    Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

Új hozzászólás Aktív témák