Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vyndree

    őstag

    válasz Fejo #2329 üzenetére

    Ahelyett hogy ezt a hat sort leírtad, három sorban segíthettél volna. Ez nem egy 30eFt-os telefon, egy ilyen 64GB-os iPad még használtan is 80-90eFt és mivel nem az enyém jobban vigyázok rá.
    Ha kölcsönkapnál egy Ferrarit és megállna az első sarkon, szerintem Te is beparáznál. Mikor segítséget kérnél a megfelelő helyen simán lepattintanának, hogy töltsd le a google-ról a használatit... na az lennél Te. :)

    Az hogy mit írnak a google által kidobott oldalon egy dolog. Nem biztos hogy minden jó amit ott írnak, jobban szerettem volna hallani egy olyan szakitól, aki tényleg ismeri a gépet. Két gomb nyomás, adatkábel meg egy kis idő, és meg is oldotta a gondom.

    Mellesleg eladó a készülék, az agyonkomplikált iAkámi nem az én világom, jobban szeretem az olyan dolgokat, ami rádugok a gépre, TC-vel rámásolom és már fut is a program mindenféle JB nélkül. (jó helyre írom a véleményem, darázsfészekbe nyúltam) Nem kötekedésképp tényleg, meg biztos jó gép, de úgy érzem másnál jobb kezekben lesz. :)

Új hozzászólás Aktív témák