Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz moonman #592 üzenetére

    "mesélj, kérlek..." Még ma ha lesz időm összeírok párat igérem!

    "neked." Ez jogos.

    "végülis csak a világ legelismertebb hackere mondta rá, hogy egy szar, és a főgonosz IE8/Win7 páros a legjobb, de nyugodtan állj mellette. nem tudom, miért okoz fizikai fájdalmat beismerni, hogy az egyetlen dolog, amiért nincs rá sok malware, mert a kutya sem foglalkozik vele." Ha elolvastad volna amit írtam nem ezzel dobálóznál.

    "Windowson sem kell, csak olvasni." Tehát plusz energiát kell erre fordítani.

    "ne viccelj, már három darab Win7-et láttál? (hint: startup repair-nál nem vírusra gyanakodnék, hanem gané hardverre.)" Egy kicsit többet láttam, de nem fogom összeszámolni az összeset amihez közöm van. Amiken élesben tesztelek azokat hozom példának. (Köszi, de egy komolyabb alkatrészekből építkező PC és egy MBP számomra nem képezi a "gané hardver" kategóriát. De azért köszi a tanácsot megpróbálok tükrözni egy rendszert ami haldoklik és futtatni egy kicsit a jól működő gépen).

    "ezen a "komolyabban" szón azért elgondolkodnék a helyedben."
    Mind addig amíg nem tudod milyen feladatokat és teszteket futtatok nem igazán kellene véleményt formálnod nem gondolod? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák