Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    A magam részéről ezt készséggel elfogadom, természetesen légy vele boldog, ofkoz. Nekem is van borhűtőm tele frankó borokkal, ami nélkül meglennék persze, de kell.

    És ezzel nincs is semmi baj, nem is akarok belekötni, nem is nagyon lehet.

    De azzal már igenis van baj, ha az emberek egy része izomból meg akarja indokolni, hogy az iPad miért kell másoknak is. Mondjuk nekem. Vagy akárkinek. Miért kell erőfeszítésekkel belegyömöszölni olyan tevékenységeket is elméletben, amire nem alkalmas? Miért kell azzal szembesülnöm, hogy önjelölt applefanok meg akarják nekem magyarázni, hogy én vagyok a földhözragadt, hogy ennek a kiváló eszköznek nem látom a hasznát? Nekem speciel volt a kezemben, szemben a rajongók zömével. Tudom, hogy nem kell, és ettől még ez egy fasza kis tech cucc, élmény kézbe venni, de hálisten millióegy dolgot tudok, amit szintén élmény kézbe venni, de szerintem értelme is van.

    Nem én írtam ezt a cikket, igazából tökre leszarom, hogy van egyáltalán iPad. De az csakugyan felhúz, hpgy pusztán azért, mert Apple, s pusztán azért, mert azt mondta egy szemüveges ember, hogy magical, meg revolutionary, ezért x számú hozzászóló szerint bennem van a hiba, mert felesleges kacatnak tartom.

    Ennyi. Aki akarja, vegye meg. De ne engem nézzen azért hüléynek, mert én nem fogom.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák