Új hozzászólás Aktív témák

  • -domesz-

    csendes tag

    válasz macskea #11 üzenetére

    Igen, birtokomban áll egy fehér példány, és nagyon szeretem. :K
    Külsőre gyönyörű, a kialakítása is ideális, mérete ellenére is viszonylag könnyen hordozható (utazásnál, lakásban persze minden gond nélkül), ehhez egy tokot is mellékelnek.
    Bluetoothra pillanatokon belül csatlakozik, nfc-t nem próbáltam.
    És akkor jöjjön a hangzás: kezdjük azzal hogy rohadt hangos. :B tulajdonképpen a telefonom és az eszköz is csak 50%-on szokott lenni. A basszus meglepően jó, köszönhetően a középső hangolt mélynyomónak. Ennek ellenére a magas és közép hangok is kellemesek. Kapcsolhatunk be hangeffektet: Megabass, Megabass + Sorround (térhangzás). Itt az egyetlen furcsaság, utóbbinál, ha maximumon van, néhány számnál túlhúz valamit, és kicsit zúgnak a középhangok. Persze ilyenkor másik hangeffektre kapcsolok, és meg van oldva :D
    Az akku jó sokáig bírja, van külön jelző led, de hálózati erőforrásról is használhatjuk.
    Összességében oltári a cucc, minden összehasonlító tesztben is nyertesként hozták ki. Alapból szeretem a Sony-t, nem is volt kérdés hogy mit válasszak. Én 30k-ért vettem mikor mediában le volt árazva, de többet is simán megér :K

    Alcatel OT-995

Új hozzászólás Aktív témák