Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • merkucyo

    aktív tag

    Az első két oldalt komolyan , mintha csak én írtam volna , teljesen ugyan ez volt a helyzet , még HTC Desire - Sensation androidos telefonjaimat használtam volt szerencsém kipróbálni az akkor aktuális i4-et , és meg is bántam, hogy végül a Sensation mellett raktam le a voksom . Kb . 2 hónapja vettem meg az I5-t , de nem valószínű , hogy közel jövőben átpártolok . Próbálkoztam pedig ott is sok mindennel pl. rom frissítés , de csak cseberből vederbe estem , annyira kiszámíthatatlan , és megbízhatatlan volt az egész telefon , hogy félelmetes kb. 2 hónapig egy e52-t használtam , amég az I5-t meg nem rendeltem .

    Az itunes használata eleinte tényleg nehézkes , de gyorsan bele lehet jönni . Számomra az összes szükséges funkciót tudja a telefon , remek az anyagminőség , és felhasználóbarát az egész rendszer . Azt is aláírom , hogy több a fizetős progi , de azért a 15 alkalmazásért amit én használok , bármikor kifizetem az 1-2 eurókat (mellesleg ezekért androidon is fizetni kellett )
    Nekem az androidról az a véleményem , hogy mindent tud , de semmit sem jól .

    Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

  • merkucyo

    aktív tag

    válasz Bull1 #34 üzenetére

    Gyorsan lemerült , lefagyott , ledobta a netet ,ezeken a problémákon a főzött romok sem segítettek , sőt az adatátvitelen sokszor még rontottak is . Ha jól tudom a mai napig nincs olyan rom amivel működik a wifi hotspot ...
    Mellesleg összeszerelés minősége borzalmas volt . Ráadásul így utólag messze nem működött olyan folyékonyan mint az iphone.

    Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

Új hozzászólás Aktív témák