Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Bossp #788 üzenetére

    A teljesítménye alighanem ugyanabban az 5%-os zónában lesz, mint az összes többi custom 5700XT-nek. A hűtése masszívnak tűnik, ha nincs benne valami durva tervezési hiba(kétlem, az ASUS nem annyira balfék), akkor a hűtés se lesz rossz.
    Külsőre nekem tetszik A TUF, de én mindig is szerettem a zárt shroud-os kocka forma kártyákat a "bordák tetején lebegő" ventillátorosokhoz vagy a vásári műanyag vackokhoz képest(még akkor is, ha némelyiküknek jobb a teljesítménye vagy a hűtése)
    Sokáig vártam ezért a Sapphire Nitro verziót, de mivel szó se esett róla sehol, pletyka szinten sem, hát megrendeltem magamnak egy Sapphire Pulse-ot, még 162e-s áron.
    Ja igen, az ár - az ASUS-szal az a gond, hogy baromi drága a többiekhez képest, és véleményes, nyújt-e annyival többet bármilyen szempontból. TUF-ot még nem láttam Mo.-n de nem kétlem, hogy nem fog az olcsóbbak közé tartozni...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák