Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pszichoapu

    csendes tag

    válasz huncutka1029 #80 üzenetére

    Aha, köszi! Azt hittem, sikerül valami újat mondanom. :B
    Mondjuk az tény, hogy GYIK eddig is volt az app-ban, de az előjelzésre iOS-ben nem emlékszem. Ez nekem újdonság és most sikerült először beállítanom. Lehet négyzet alakú területre és útvonalra figyelést beállítani különböző időtartamokra. 2 időintervallumot lehet megadni, de a hosszuk max. csak 3 órás lehet. (Gondolom, ha valaki több ilyen figyelést is beállít magának, akkor tulajdonképpen lehet, hogy le tudná fedni az egész napot, de annak úgysincs sok értelme az olyan útvonalak esetén, amit épp a rendszeres, de viszonylag jól behatárolt időbeli használatuk miatt szeretnénk figyeltetni (pl. a munkahely és otthon közti utat).
    Ha ezeken a vonalakon vagy négyzetekben kitelepült (nem fix) traffi figyel a megadott 3 órában, akkor azt egy push üzenetben átküldi. És ez úgy néz ki, működik is, bár nem ellenőriztem le sem a Hunterben, sem személyesen, hogy valóban ott van-e, ahová jelzi.
    Az akkuhasználat és minden egyéb fontos beállítások Androidra szintén benne van a GYIK-ben, bár ez szerintem eddig is benne volt.

    A fixek konfirmálgatását meg fogom kérdezni a fejlesztőktől, hogy valóban szükséges-e és így gondolták a használatot, mert ennek őszintén szólva baromi kevés értelmét látom. Teljesen feleslegesnek érzem konfirmálni (csakúgy, mint bejelenteni) egy fix kaput, függetlenül attól, hogy az valóban Véda vagy csak HU-GO. Ez ugyanis megoldaná az ilyen problémákat is, hogy valaki Védának nézett egy HU-GO-s kaput. :) Egy kint álló autó bejelentésből meg végképp nem tudom, hogy lett fix pont, mert azokat szerintem központi DB-kből töltik le, nem pedig bejelentés alapján teszik bele az adatbázisba.
    Annyi biztos, hogy én nem konfirmálok soha fixet, mert minden áldott nap 2-szer is elmegyek alattuk. Hacsak nem tényleg pont ezen a napi szintű értelmetlen fix-visszaigazoláson múlik a bejelentési "hitelességem" és hogy bekerülhessek a megbízható bejelentők közé. :)

    Drágám, ha jössz, ha nem, itt fél órán belül szex lesz!

Új hozzászólás Aktív témák