Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pszichoapu

    csendes tag

    válasz huncutka1029 #69 üzenetére

    Ó, nagyon köszönöm, ez tényleg hasznos térkép! :R
    Nem gondoltam volna, hogy azok a kapuk, amelyek pl. Gödöllőnél vagy Hatvannál vannak, nem mérnek sebességet. Akkor ezért nem csipog ezeknél a gombom sem. :K
    Ellenben az is tuti, hogy az M30-ason (ami a térképen E79-cel van jelölve, mert az M30 annak a része és Miskolc mellett halad el) pl. szintén van egy kapu kb. Felsőzsolca magasságában és azt pl. még ez a térkép sem jelöli. Sem fix trafiként, sem matricakontrollként. Akkor az vajon mi lehet? :F
    Pedig ha jól láttam, kamerák vannak rajta és ott is a fél világ lelassít.

    Ma megint észrevettem egy érdekes tulajdonságát a gombnak: ha véletlenül telefon nélkül indulok el vele útnak, akkor a mozgást észlelve (de BT kapcsolatot nem találva) pirossal jelzi, hogy nincs kapcsolata a telefonnal. No, de akkor honnan tudja, hogy mozgásba lendültem? Van a gombban is egy GPS adó??? Azért az már eléggé áramzabáló lenne... Azt gondoltam eddig, hogy a pozíciót a telótól nyeri BT-n keresztül és ha sikeresen felépült köztük a BT kapcsolat, csak akkor szerez tudomást a mozgásról.
    De ezek szerint nem így van, mert teló nélkül is tudja a gomb, hogy elindultam és változik a pozícióm, mert csak ekkor kezdi újraéleszteni a BT kapcsolatot és ha az megvan, akkor betölteni a legfrissebb trafi információkat. Nagyon OKOS!!! ;)

    Drágám, ha jössz, ha nem, itt fél órán belül szex lesz!

Új hozzászólás Aktív témák