Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    válasz macilacus #43 üzenetére

    Sziasztok!

    K&H minimum plusz számlacsomagom van Maestro kártyával. Amikor Ebay-ről, vagy Aliexpress-ről vásárolok, csak napok múlva látom a netbankomban a levont összeget megjelenni. Persze az eladónál azonnal jóváíródik az összeg, de én valamiért csak később kapok róla értesítést. Ez miért lehet? Egyébként miután leütöm a terméket, betöltődik egy kis K&H-s ablak, ami figyelmeztet, hogy ez így nem túl biztonságos és regisztráljak a K&H Internetes biztonsági kód szolgáltatásra (3D Secure Code). Ezalatt található egy "Tovább" gomb, amire kattintva véglegesíteni tudom a vásárlást (és figyelmen kívül hagyom a felhívást). Talán ennek (is) köze van a problémámhoz.
    Egyik haveromnak ugyanígy K&H netbankja van, ugyanezzel a kártyával, a különbség, hogy ő kártyaolvasót használ, én pedig SMS alapú aláírást (persze ezeknél a tranzakcióknál SMS-re nincs is szükség). A lényeg, hogy a barátomnak nincs ilyen jellegű gondja. Eddig AXA-s voltam, ott azonnal kaptam értesítést SMS-ben a levont összegről és netbankon belül is láttam a terhelést.

    A másik kérdésem, hogy mekkora a díja az SMS-nek, amivel netbankba lépek be, valamint az SMS alapú aláírásnak.

    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák