Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz pici79 #858 üzenetére

    Én Bp. -en lakok. De nem hiszem, hogy ez olyan bonyolult lenne. Csinálsz egy új parancsot, megadod eseménynek mondjuk az időpontot, a műveletnél pedig a külső alkalmazások menüpontban kiválasztod az MTK control -t. Akkor megnyilnak a program lehetőségei és kiválasztod, hogy melyik SIM -mel, mi történjen. Elmented és a Robotban a műveletnél ennek kéne megjelennie. Ezt csak a többi külső alkalmazás kezelésének a mintája alapján írtam, mert konkrétan ezt a plugin -t nem tudom kipróbálni (pedig megtenném szívesen, mert engem is érdekel). De hátha van itt a topikban vki, aki tudná tesztelni. Sztem a duál sim kezelés automatizálása hasznos feature. Én a VOIP hívás miatt kerestem rá lehetőséget. Az Android ugyanis netezésnek veszi a VOIP -ot, nem telefonhívásnak. Így símán belecsörget egy GSM bejövő hívást egy aktív VOIP (mondjuk Skype) beszélgetésbe. Nekem az lenne a tervem, hogy ha meglesz a dual simes teló, akkor az egyik slotba adatkártyát teszek és amíg ezzel telefonálok VOIP -on, addig kilövöm a GSM kártyás sim slotot.

Új hozzászólás Aktív témák