Új hozzászólás Aktív témák

  • johnyblaze

    aktív tag

    Belenéztem ebbe a “remek új” multiplayer részbe.siralmas.A bohózat küszöbét nemhogy átlépte de páros lábbal ugrotta át az ajtót is becsapva maga után.Értem én kell a név “Resident evil” máskülönben mivel lenne eladva. De ez a fosnite /pubes g köntösbe öltöztetett ugribugrit nekem nem veszi be a gyomrom.Sőt kifejezetten elborzasztó látni mivé lett a Resi név.Village gameplaybe belenézegettem a napokban.Egy újhullámos House of the dead-nek is elmenne. Igazából tényleg bármilyen címet rá lehetne aggatni,olyan szinten nem resident evil.
    “Dehát miről beszélsz?? Mi az hogy valami resident evil valami meg nem? “ Hangzik el a kérdés.Aki anno ottvolt amikor megjelent a ps1 verzió illetve az elkövetkező részeknél bennük olyan emlékek keletkeztek illetve ingerek hogy nekik nyilván elmondani nem kell.A többieknek ,gyakorlatilag a T-vírus a körülötte kilakult apokalipszis,zombik,logikai feladványok,túlélő horror hangulat (nem doom szerű akció).
    Ha maga a fogalom nem tiszta hogy mi micsoda elég csak rátekinteni az Alone in the dark mélyrepülésére.Na úgy veszti el valami az értékét.
    Akció játéknak gondolom jó lesz a village,amúgy is uborkaszezon van.Csak a név ne tevesszen meg senkit.

    "don't fulfill her desire, just up away and retire"

Új hozzászólás Aktív témák