Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    a próféta szóljon belőle... nem lesz könnyű szerintem felülmúlni az első részt még akkor sem, ha ennyi idő eltelt és sokat fejlett a technológia... legyen igaza... még szűk 1 hónap és meglátjuk :K (remélem hasonlóan színvonalas zene lesz hozzá, mint az első részhez...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Johnny Cage #10 üzenetére

    igen, de időnként előveszek régi játékokat (icewind dale, diablo, system shock2, stb) és jobban lekötnek, mint a "butított" újabb játékok... szép meg jó tényleg, de néha nem elégítik ki az igényeimet az újabbak... pl fear2... ott csömört kaptam már az egésztől: mentem-lőttem-lassítvalőttem-hallucináltam és ez ismétlődött folyamatosan... időlassítással p*csa egyszerű volt az egész... ezért félek kicsit az új avp-től, hogy nagyon leegyszerűsítik :( (alien/predator videóknál a legjobban szembetűnő) a régi kihívást jelentett, f*satott és nagyon ottvolt a hangulata... már most mernék tenni rá 1 sört, hogy nem érik utol... (de csalódjak inkább kellemesen, megérne ennyit)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák