Új hozzászólás Aktív témák

  • Isee

    senior tag

    válasz fps8 #31 üzenetére

    Hát igen, ismerős érzés :) Nekem élményem olyan volt, hogy játszottam sötétben, és mikor leugrott elém egy alien, húgom úgy megijedt, hogy a földön csattant szegény, pedig nem is ő játszott ;]

    Egy kicsi on is:
    Igazándiból ez egy olyan játék lesz a trailerek és bemutatók alapján, amit világszerte nagyon sokan várnak, és nem hinném, hogy a Sega-nak és a Rebellion-nak szüksége lenne egy Demonak a kiadásához ilyen kevéssel a végleges verzió előtt. A Demóban úgyis rengeteg minden ki van hagyva, és a játék előző részeinek pedig volt akkora sikere, hogy az igazi rajongók nem fognak tökölni a demo-val, hanem már régen elő van rendelve nekik a game :K

    Én is ugyanígy vagyok vele, csak a Starcraft II-vel. De természetesen ezt is nagy izgalmakkal várom már, reméljük egy jól összerakott game-t kapunk 10ezer Ft körül.
    Mondjuk remélem nem 1 predatort kell majd marine-nal megölni a single során :U

    [ Szerkesztve ]

    "...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

Új hozzászólás Aktív témák