Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz D1Rect #39 üzenetére

    Sorold az előnyöket, mert tényleg kiváncsi vagyok rá.

    (mellékelt képhez): Mint mondtam nem az zavar hogy most húdesok helyet lefoglal, hanem hogy van! Ha pedig van és nem használom, akkor minek? Minek telepítsek? Ha pedig megveszek egy X programot, az olyan legyen hogy ne keljen Y+n másik program hozzá. Nem érdekel hogy az az "Y+n" kicsi helyet foglal, meg nem zabálja processzort, hanem hogy feleslegesen van, létezik, de telepítenem kell. Ha választható opcióként beteszik a telepítőbe akkor teszek magasról mindre, felőlem a "nagymama kötöget tetrisz" is lehet, max nem telepítem. Nekem az elvvel van problémám hogy ha tetszik, ha nem telepítenem kell, ha meg utána letörlöm, nem indul a játék, mert hiányolja.

    Hülye kocsis példa(azt szereti mindenki): Olyan mintha a kocsidhoz kellene használnod virágmintás függönyt. Tiszta hülyeség, meg felesleges, de az autód nem indul míg nem látta hogy ott lóg az ablak előtt a virágmintás függöny. Lehet hogy ne mfoglal nagy helyet, meg még takarja is a be/ki látást ahogy kell, de ne kényszerítsenek rám semmit.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák