Új hozzászólás Aktív témák

  • sirály12

    őstag

    Szerintem is baromság ez a Steam.
    Senkinek semmi köze, hogy mikor és mivel játszom, és nem akarom, hogy a mentéseim egy idegen helyen legyenek tárolva, mert az-az enyém (majd én csinálok róla biztonsági mentést, ha akarok, más ne akarjon helyettem). Az, hogy cd nélkül indul-e a játék, vagy sem, nem izgat, mert általában amíg egy játékot végig nem játszok, nem nagyon játszom mással, így ez hidegen hagy, mert egyszerűen állandóan az olvasóban van.
    Ezekért a + dolgokért futtassak egy programot? Ami bár kis helyet foglal, és nem eszik sok memóriát?
    Ja és nekem külön agyrém, hogy frissítget, minek? Én kértem? Akkor?

    Ez is csak egy adatgyűjtés az emberről, bár kevesebb mindent tudnak meg rólad, de akkor is adatok, amiket rólad tárolnak, a beleegyezésed nélkül. Tudod, hogy hol? vagy tudod, hogy meddig?
    Én is utálom, hogy ilyen hülyeségekkel tűzdelik meg a játékokat. Ha csak választható opció lenne, akkor ok, de így, hogy kötelező már nem tetszik ennyire.

    Még a winben is ki lehet kapcsolni a frissítést (amit kiválogatok, és amit fontosnak találom, azt felrakhatja) és a többi hülyeséget, akkor a játékgyártók miért akarják rámerőltetni ezt a baromságot?

    Én szárnyalnék, de nem hagyják.

Új hozzászólás Aktív témák