Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz BalaNce87 #25 üzenetére

    rosszul emlékszel:)

    a 2900xt jött elkésve (legalábbis a 88GTXhez képest, a 88gts320 és 640 csak később jött). a 3870 és a 88gt mindegyike 2007 novemberében startolt, csak éppen a 38x0ból volt is példány még a 2007es karácsonyi szezonban. a GT gyorsabb volt, de kb ugyanannyival is drágább. egészen 2008 március végéig, ott esett be a kétslotos 88gt (az egyslotos referencia ugye nem volt kifejezetten jó) és a 3870ek ára is 45 alá (azon a héten vettem a 3870em:DDD).

    agyaltam is sokat, mert hát mégiscsak lassabb volt a 3870... vettem végül a jó hűtés miatt (csere) a HDMI audio pass miatt (fél évig nagyon aktívan kellett) és mert két darab "nvidia- the way it's meant to be played" játék alatt a geforceok nem rajzolták ki az összes textúrát. az egyik volt a Crysis (lett is belőle botrány) a másik meg a Supreme Commander (utóbbihoz két monitorral nem volt elég a x800gto... a pajzsok textúráit felejtették ki a geforceok, én meg leginkább ezzek szoktam kikapcsolódn játék címén a mai napig). meg architektúrálisan jobbnak tűnt a 3870 (mem leak "bug" a geforceok alatt, mondjuk a gyakorlatban nem sokat számít 512mega mem felett), ami a gyakorlatban azóta se látszik:DDD.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák