Új hozzászólás Aktív témák

  • VitaD5

    tag

    (#8) hommeros: Szépen, lenyugodva... Én is csinálok játékokat Game Maker-ben, sőt hamarosan felteszek egyet-kettőt. Sokat dolgoztam már most is rajtuk, mert szeretem ezt csinálni, és még értékes tapasztalatokat is szerzek a komolyabb projektjeimhez, amiket majd casual gamereknek szeretnék nyújtani. Sok-sok tanulás, hosszas pénz gyűjtés, és Let's Go! :))

    Game Maker nélkül nem tudnék programozni. A YoYoGames pedig az a közösség, ahol te megoszthatod másokkal a tapasztalataidat, vagy a KOMOLY munkáidat. Mások értékelhetik, visszajelezhetnek, így építhetsz, fejlődhetsz.
    Tény és való, hogy mivel a Game Maker nyújt egy könnyebben értelmezhető formát, ezért sokan a könnyebik utat választva összedob(nak) egy kevésbé kidolgozottabbat, vagycsak szimplán egyszeri betekintést tesz a közösségbe, és ott hagyja nyomát. Had kérdezzem meg: Szerinted a nagy AAA-s címek nem hibáztak már nagyokat? A fejlődést nem mindenki használja jól, de ettől még nem egy közösségnek az átlag színvonalát kell állítani, mert az hazugság, mert mindig ott lesznek a mások.

    Ha ez így működik, akkor én egy túlsúlyos, homoszexuális, pszichopata sátánista vagyok, mert gamer, brony, doomer, és rocker is vagyok, ezért ezek sztereótípiák automatikusan igazak.
    Bocsáss meg, de ezen nagyon kiakadtam. Egy közösséget állítottál be minősíthetetlennek!

    (#25) buherton: Lehetséges, amennyiben elég tapasztalatod és tudásod van, illetve hajlandó vagy-e időt belefektetni. :K Azért megemlítem, hogy a cikkben írták, hogy Unity-t használ, tehát nem nulláról kezdte.

    [ Szerkesztve ]

    Yar Har fiddle di dee

Új hozzászólás Aktív témák