Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigwhite

    csendes tag

    4-5 éve amikor megjelent, egyből vettem egy Asus O!Playt, visz mindent (BD Iso, mkv, mka, flac, mp3, flv, mp4), van rajta netes rádió, soha nem fagy le és ahogy olvasom a fórumokat azóta ugyan rohadt sokféle médiabox megjelent, de mind fagy, kínlódik, mindenki küldözgeti vissza őket a webshopokba, egyik sem viszi rendesen az állományokat. Jó, ebben nincsenek ilyen mókusvakítások, mint youtube meg facebook meg torrent kliens, de ha lenne sem használnám úgysem. Ilyesmire ott a PC. Amikor én vettem, még 40 rugó volt, most már egy húszasért utánad dobják és VIDEO meg AUDIO ÁLLOMÁNYOK LEJÁTSZÁSÁRA nincs jobb ár-érték arányú cumó.
    Két apró hibája van, de mind a kettővel együtt lehet élni. Egyrészt ha windows share-ből hálózaton keresztül akarsz kijátszani valami videot, akkor kb a 10-12 GB az a határ, ami fölött már elkezd szaggatni, ezeket fel kell venni usb-s stickre vagy vinyóra és közvetlenül rádugni.
    A másik, hogy az audió állományok lejátszása között mindíg kihagy egy másodpercet, ha van, ha nincs köztük. Ez azért van, mert sajnos nem precache-eli őket.
    Szóval aki egy olyan médiaboxot keres olcsón, amit arra akar használni amire való, akkor O!Play. A régi, HDP-R1.

    bigwhite

Új hozzászólás Aktív témák