Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Logitech

    aktív tag

    válasz Habell #2827 üzenetére

    Többeknek az jött be, hogy a csengőhangot a belső memóriára tették. Először nekem is a belsőn voltak, de pont azóta nem felejtette el, hogy átraktam az sd-re. Mondjuk pont ma volt egy olyan eset, hogy egy számhoz hozzárendelt csengőhang helyett az általam beállított alap hang szólalt meg, és nem a gyári mint ami régebben előfordult, de 15 perc múlva ugyan az hívott, és akkor jó hang szólalt meg.
    Előző telefonomnál be lehetett állítani sim kártyához hangot, nekem az pont elég is lenne, de ilyen progit még nem találtam sajnos.

    Tegnap óta nézem a GSam battery-t, hálózat eldobásom még nem volt. Navigálni még nem navigáltam túl sokat, így nem tudom beragadnak e különböző érzékelők. Egyszer volt hogy gyorsan merült a telefon, újraindulás után megjavult, nem tudom mi ragadhatott be, lehet hogy ez ilyesmi hiba volt.
    BT-t se használtam még vele, így nem tudom belefutnék e olyan hibába amit írtak többen is hogy megáll a bt és csak a kikapcs segít.

    Automatikus fényerő szabályozásnál felvillanó kijelző nálam is van, bár azt ha itt nem olvasom észre se vettem volna.

    Levelezéshez csak gmail-t használok a gyári progival, azzal még nem volt probléma.

    Kamera mintha tényleg jobb lenne a camera illusion nevű progival, bár azóta amióta feltettem a progit még nem nagyon kellett munkában használni a fényképező részét, így nem tudom összehasonlítani hasonló körülmények között készült képpel /beltér, neon fény/, de kollégák is beszóltak már hogy milyen fos képeket csinálok, Nokia, Samsung, Sony mind sokkal jobb képeket csinálnak,még régebbi készülékek is, enyémek szinte használhatatlanok lettek.

    Vannak hibái a telefonnak, van akit ezek pont érintenek, engem szerencsére napi használatban egyik se akadályoz. Ha kihagyna a térerő vagy nem lehetne hívni pedig látszólag minden oké, akkor már repülne is a teló, 0-24-ben elérhetőnek kell lennem.

    Hibátlan telefont úgyse lehet találni, S3, S Plus, S, 2 Xperia, mindegyikkel fordulnak elő problémák.

Új hozzászólás Aktív témák