Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    Sziasztok! Kinéztem ezt a telefont magamnak, megvárom, milyen vélemények lesznek még a hivatalos magyar megjelenésig, és szerintem lecserélem a jelenlegi 2 darab OT990-emet. Mennyi garanciát vállal rá az Alcatel? Ha csak 1 évet, van-e lehetőség valamiféle bővítésre (ahogy nézegettem, Euronics előszeretettel forgalmaz Alcateleket, azt hiszem, van náluk 20.000 forint feletti eszközökre garanciabővítési lehetőség). A Németországból számlával behozott készülékekre (ahogy olvasgattam a fórumot) a magyar TeleMAX vállal ingyenes szervizelést garancia-időn belül? Ebben az esetben mennyi a garancia?
    Szerintem amúgy a nyers adatokat elnézve ez a telefon ütős ajánlat ennyiért. A kérdés, hogy az egyéb dolgok milyenek lettek. OT990 esetében például a kijelző (meg úgy kb. az egész telefon) kb. megegyezik az első generációs Samsung Galaxy ACE-szel mégis használat közben jóval gagyibb érzetet kelt (kijelző lapozása során csóva látható, Recovery-be gombkombinációval belépni kínszenvedés, ha nem vagy elég gyors, akkor reseteli a telefont, beragadó appok miatt váratlan akksi-merülések, stb.).
    Külföldi eladási adatokat hol találnak a készülékkel kapcsolatban? Ezt a Custom ROM-ok miatt kérdezem, egy CM10 nagyon megmosolyogtató lenne ezen a telefonon is.
    Az elmúlt pár hétben jöttem rá, hogy komolyabb használatra (főleg játékokra) kell a 2 mag és az 1GB RAM. Táblagépemen (1GHz Single-Core, 512MB RAM, CM10) szaggat a FIFA12 (hivatalos, Marketben megvásárolt) - bár érdekes, hogy a Madden NFL12 viszont gond nélkül szalad rajta, még High grafikai szinten is. Próbálta esetleg valaki a FIFA12-t ezen a gépen?
    OTG-kábellel vagy HDMI-vel próbálta már valaki? Olvastam még az elején (8. hsz), hogy MHL-csatlakozós.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák