Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz sysrq #539 üzenetére

    Nem tudom, az én programozói tudásom elakadt valahol a Turbo Pascal szintjén, és már azt is csak azért tanulgattam, mert a suliban muszáj volt... Szóval én nem tudom, hogy mitől mennek vagy nem mennek a szoftverek, de ha abból indulok ki, hogy PC-n sem zavarja őket (általában), hogy egy vagy kétmagos architektúrán futnak, úgy sztem itt sem kéne. Lehet, hogy optimalizálás hiányában lassabb vagy gyorsabb egy vagy két magon valamelyik szoftver, de hogy egyáltalán ne menjen... Az utasításkészlet ugyanaz, vagy legfeljebb bővített, de akkor is, az egy magra írt progginak futnia kéne két magon, legfeljebb, amit eleve két magra fejlesztettek, az nem indul el egy magon. Vagy teljesen hüjje vagyok ehhez az egészhez. :F
    Lényeg a lényeg, kéne tudni, hogy mi a Sygic-kel a problemo. Szerencsére van belőle ingyen próbaverzió, szóval lehet tesztelni, mielőtt kidobná a pénzt az ember, csak nekem nincs mivel. Még. :DD
    Egyébként a másik fizetős navi Androidra a Navigon, csak az majd' 2x annyiba kerül, mint a Sygic. És arról meg végképp semmi infóm nincs, hogy megy-e, ráadásul nincs belőle trial. A Play-en mindkettőhöz annyit írnak, hogy legyen valami nem kőkori Android a telón, és kész, de úgy tűnik, ez nem elég. :(

Új hozzászólás Aktív témák