Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz LLKobe #8 üzenetére

    Nekem is pont ez volt a véleményem a videó közben. Hogy a PC-s túl szép, de nem élethűen a szép hanem inkább olyan túlontúl. A hangulatban a sok ködös boxos rész szerintem is jobb, mondjuk alapvetően nem szeretem az élsimtott tűéles techdemó játékokat (NFS MW ftw :) )
    Én még mint beszéltük, boxon is ezután kezdem el, és lehet hogy a PC-men szebb lenne, de nekem jó lesz a boxon is :) Mondjuk nem értem az elején a zombit miért nem lőtte le, de gondolom majd megértem ha játszom :)

    A tűélesség tetszik az Unreal Tournament 3 esetén mondjuk, de nem tetszik egy BF3 esetén. UT3 fikció, ahhoz illik, BF3 meg valóságos, és mint itt is, a kép nem valóságosabbnak tűnik ettől a túlélezéstől, hanem műbbnek, mint ahogy az LCD tévé túlszaturált, túlkontrasztos erős képén ugyan egyes PC-s dolgok szebbnek tűnnek, de ha valóságos műsort nézel rajta, a plazma ezerszer életszerűbb...

    GegeWarrior: én is kíváncsi leszek... A siránkozást ezzel kapcsolatban is már évek óta láthattuk, most meg lehet mutatni, csak kár, hogy a siránkozók többsége, legalábbis akikkel én találkoztam, azért sajnálja, hogy nem jön PCre mert így nem tudja lewarezolni... Természetesen tisztelet a kivételnek, és tényleg nagyon kíváncsi vagyok, én lennék a legboldogabb, ha az előítéleteim nem jönnének be...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák