Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Archer #32 üzenetére

    Hát igen,de ezt egy jó beállítással át állítottam.
    Alapon tényleg kegyetlen a HDR erőssége szerintem oda az UV szemüveg is kevés lenne :))
    Ellenben egy jó beállítással a képzajt az a film szerű szemcsésedést,és a homályosításért felelős effektet teljesen ki kapcsolja,így az objektumok,föld,fa,ház,és a messzi messzi galaxis sokkal élesebb lesz :D
    Na félre a hülyeségem egy jó értékkel fokoztam nem kicsit a látványt ezért is írtam alapot felejtse el aki használja majd,és a videót se nézze és következtessen,mert a magas HDR,és Contrast beállítás miatt nem látni sok különbséget,csak az hogy erősebb a fény.
    A progit úgy kel kezelni mint a játékban lévő beállításokat finomhangolni kell,és szép lesz a végeredmény.
    pause gombal játék közben bármi megállás nélkül ki/be lehet kapcsolni,és eléggé zavaró volt utána,hogy egy kicsit homályosabb volt a felületek,és a távolságok megjelenítése.
    Kicsi HDR beállítással legalább van ereje a lámpának,és a villany oszlopoknak,el illanó ellenségnek stb.
    A víz csillog amit a legjobban az asszonnyal való faház körüli látogatáskor lehet észre venni egyszerűen mesés.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

  • sajtee

    senior tag

    válasz Archer #32 üzenetére

    Most olvasom, kijött hírben néhány napja, hogy kijön. Elnézést :R Eddig arról volt szó, hogy csak a Ghost Recon Online(?)-t kapják meg a PC-sek.

Új hozzászólás Aktív témák