Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Nekem mindig az jön le, hogy csak olyan játékokat adnak ingyen, ami a kutyának sem kell. Ezt pl. gondolom azoknak csinálták, akiket le lehet nyűgözni színes fényefektekkel, mert tele van nagy villanásokkal. Így még mindig unalmas az RPG, de legalább már átláthatatlan is. ;) Itt mindig csekkolható, van-e éppen új, ingyenesen adott játék valahol. [link] Visszanézve, A Kingdom: New Lands tetszett volna, ha egy sima side scroller action adventure lenne, mert a grafikája nagyon el van találva, de sajnos ez egy teljesen más műfaj: side scrolling strategy/resource management hybrid (brrr..) a játék wikije szerint. Így elképesztően unalmas és persze kiábrándító, hiszen a grafikát látva kinek nem az én verzióm jutna eszébe? A másik, ami tetszett volna, a Last Day of June, szintén a grafika, és a stílusa miatt, de videón megnézve ledöbbentem, hogy a szereplőknek nincs szeme. Hogy látnak..? :U

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

  • ceia

    őstag

    válasz M_AND_Ms #14 üzenetére

    Ez nem probléma? Oké, akkor ne legyen fejük sem, minek is az.. vagy lábuk, csak úgy lebegjenek ahová kell. Sőt, ne legyen karakter sem, csak a körvonala, úgy még kevesebb a munka vele, vagy pálcika ember! :( Kiváncsi lennék, neked akkor minek a hiánya lenne zavaró..? Ez nem zombikról szól, és nem is gilisztákról, tehát szerintem jogos elvárás, hogy legyen szemük. A szürreális stílust szeretem, de így már inkább morbid, amit viszont nem.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák