Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Hopkins95 #143 üzenetére

    Epicen nincsenek pl achievementek, fapadosabb a rendszer (lasd egy hype-olt jatekot ingyen adnak es fel napra beterdelt a szerver) szarabb a szocial resze is, chatales stb.
    Szoval olyan, mintha egy Ferrarihoz hasonlitasz egy Trabantot (es nem nem a Steam a Trabant...) :D Ja es sok esetben Steam Trade kartyak is vannak a jatekokhoz, meg kituzok (mar akit ez erdekel, en pl szeretem)

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

  • válasz Hopkins95 #143 üzenetére

    Mert jobb szeretek egy helyen tartani dolgokat, konyhából is egy van itthon, abban tartom a konyhai eszközöket. Nem kell egy konyha a zöldségeknek meg egy másik a gyümölcsöknek.
    Egyszerűbb. Egy launcher a játékoknak és kész. Tudom sokaknak van xbox-a meg playstationje is, nekem ez már macera lenne. A Steam-re is csak a HL2 ingyen kupon miatt mentem, még valami ATI Radeon mellé osztogatták.
    Ha nincs nincs, majd megvárok valami hasonló akciót Steam-en Bundle-on aztán kész.
    A játék hozzáadása meg annyira nem játszik, csak már telepített játékokat tudsz betenni a listába, azt meg minek, kiteszem asztalra az indító ikont és nem kell a hülye launcher. Rocksmith's-t is így indítom, más kérdés hogy annak kell a hülye online kapcsolat meg a Steam kliens és elindítja, de pl sose láttam annak értelmét, hogy minek tegyek be játékokat ilyen kliensekbe, miért nem jó nekem az asztalon vagy a start menüben az open ttd ikonja, mitől lesz nekem jobb ha előtte steam-et kell indítani az a szar meg még frissít meg istentudja mit csinál előtte. De persze megértem, hogy ha valaki nagy képernyőn játszik vagy nem szeret random ikonokat az asztalon akkor ez megoldás, számomra nem.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák